İkitelli Organize Sanayi

İkitelli Organize Sanayi

Ürün - Proje Özellikleri

İkitelli Vinç Olarak İkitelli Organize Sanayi Bölgesine Her Türlü Vinç Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.Bir Telefon Kadar Yakınız.

Zengin vinç çeşitleri ile istanbul’un her yerine vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Kiralık vinç seçeneklerini öğrendikten sonra fiyat teklifi almayı unutmayınız. Vinç kiralama ve vinçli nakliyat da saatlik, günlük,  haftalık kiralama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kiraladığınız vinçle birlikte, profesyonel vinç operatörü sayesinde daha hassas işlere imza attıyoruz.

Tüm araç ve ekipmanlarımız ile , güvenli ve kaliteli hizmet sunarak, işimizde en iyi olmaktır.

Yılmazlar vinç , ağır nakliye, ağır kaldırma işleri, montaj, liman hizmetleri faaliyetleri sırasında Türkiye vinç sektöründe saygın bir yere gelebilmek için en üst düzeyde çalışmalar yapmak, çalışanlara, üçüncü şahıslara, mala ve çevreye gelebilecek zararları asgari düzeye indirmek veya bertaraf etmekdir.

Dürüstlük, Güvenilirlik, Yasal ve Etik Çalışma, Müşteri Odaklılık, Kalite, Sorumluluk, Gizlilik, Yenilikçilik, Yarışmacı Olma ve Takım Çalışması.

Kiralama Hizmetleri: Makine parkımızdaki değişik özelliklere sahip teleskobik ve kamyon üstü vinçlerimizle, “G sınıfı”ehliyetli oparatör ve araçlarımızın mühendisler odasından alınan “kontrolü yapılmıştır” sertifikalarıyla, kiralama sektöründe de ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

İkitelli Kiralık Vinç Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Kiralık vinç denince akla gelen isim Olan İkitelli Vinç ve çevresine hizmet vermekteyiz. Kiralama yaptığınız araçlı vinçlerle, istediğiniz yerden yükleme boşaltma yapılabilir.
Vinçli Fabrika Taşıma, kasa taşıma işlerinde direk firmamızı arayabilirsiniz. Nakliye işleriniz de tek fiyat uygulması ile birden fazla vinç ile taşımacılık işlerinizi yapılabilir. Vinç operatörlüğü konusunda deneyimli ve işinde hassas elemanlarla çalışmaktayız. Vinç Kiralama ve Nakliyat sonrasında yaşınılan problemleri firmamıza iletebilirsiniz.

İkitelli Kiralık Vinç Çeşitleri – Vinç Kiralama Hizmetleri

Vinç Kiralama hizmetinde yeni arabalarımız ve kadromuzda yer alan uzman vinç operatörlerimizle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ettirmekteyiz. İstanbul genelinde verdiğimiz vinç kiralama hizmetinde müşteri taktidiri, uygun ve gerçek fiyat politikalarımızla şeffaf vinç kiralama hizmetini sürdürüyoruz. İkitelli Vinç ve Vinçli Nakliyat olarak Kiralık Vinç denilince akla gelen ilk isim olmayı başardık. Sepetli Vinç, Hidrolik Vinç, Teleskopik Vinç ve Kiralık Forklift hizmetinde kalitemiz ve fiyatlarımıza güveniyoruz.

Vinçli Nakliyat Denilince Akla Gelen İsim Yılmazlar Vinçli Nakliyat

Fabrika taşıma , Ağır tonajlı makine indirme bindirme, elektrik trafo montajı, elektrik trafo santral taşıma gibi vinçli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Araçlı vinçlerimize Sepetli vinci ekleyerek, vinç kiralama sektörünün her alanında bulunmayı hedefliyoruz.

 

Hizmet Bölgelerimiz

İkitelli Vinç Hizmet Bölgelerimiz Diğer Bölgeler